
Сонцезахисні окуляри Xiaomi Square Sunglasses BHR8025GL
1 899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонцезахисні окуляри Xiaomi Square Sunglasses BHR8025GL
Класичні сонцезахисні окуляри є ідеальним аксесуаром для пляжу та міста. Оправа окулярів виготовлена з високоякісного пластику, що надає легкості та компактності окулярам. Чорна оправа та чорні поляризаційні лінзи — це класика. Аксесуар можна носити з будь-яким костюмом і літнім одягом. Він додасть своєму власнику особливого шарму й елегантності.
Полегшений класичний стиль
Окуляри виготовлені в класичному ретростилі, який має велику популярність серед модниць і модників найрізноманітнішого віку. Оправа Xiaomi Mijia Classic Square Sunglasses виготовлена з високоякісного пластику, що надає легкості, міцності та компактності окулярам. На відміну від традиційних окулярів, у конструкції сонцезахисних окулярів Xiaomi не використовуються гвинти, приємно оновлюючи класичний дизайн.
Тривимірний дизайн передньої рами відрізняється гладкими та простими лініями, що підкреслюють її кути та стиль унісекс, для створення модного образу.
Розміри
Ширина оправи: 146 мм
Довжина дужки: 150 мм
Висота лінзи: 42 мм
Ширина лінзи: 56 мм
Ширина перенісся: 18 мм
Назва продукту: Сонцезахисні окуляри Xiaomi Square
Колір оправи: Чорний
Колір лінз: Сірий
Розмір продукту: 56-18-150 мм
Матеріал оправи: TR90
Матеріал лінз: Нейлон
Вага: 26 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Поляризація | Так |
| Стан | Новий |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 26 г |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Міст | 18 мм |
| Загальна ширина | 146 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Сонцезахисні окуляри, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴
