Рюкзак Ulanzi Vijim BT01 Backpack UV-B001 BT01 Black
Рюкзак Ulanzi Vijim BT01 BackPack (B001 BT01) підійде всім, хто любить фотографувати професійною камерою. Він має лаконічний дизайн і пристосований до подорожей. За допомогою панелі на спинці рюкзак кріпиться до висувної валізки.
Містке основне відділення
Містке основне відділення обладнане відсіком для ноутбука та кишенею для невеликих предметів. Зверху передбачена кишеня SafeZone для цінних і тендітних дрібниць. Відділення камери розташоване збоку. У ньому є внутрішні перегородки для фотоапарата та інших предметів. Також є бічна кишеня для пляшки води. Додатково рюкзак обладнаний передньою плоскою кишенею. За допомогою відділення збоку можна прикріпити штатив.
СПИНКА ПОКРИТУ ДИШНІМ МАТЕРІАЛУМ
Спинка рюкзака ущільнена та покрита повітропроникним матеріалом. На бретельках розміщений нагрудний вузький ремінь із фастексом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2180 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 17 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 25.5 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Рюкзак, паковання |
| Особливості | Вологовідштовхувальна поверхня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 399 ₴








