Штатив-тримач Ulanzi Vijim Flexible Arm UV-2879 LS21C Black
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Flexible Arm (UV-2879 LS21C) — ідеальне доповнення для будь-якого фото або відеоентазіаста. Цей кронштейн пропонує міцне та надійне кріплення, щоб ви могли сміливо використовувати камеру за будь-яких умов.
Двосегментний тримач із затискачем забезпечує стабільне та зручне знімання. Завдяки можливості кріплення на штангах і штативах діаметром від 18 до 28 мм дає змогу легко створювати розширені набори для знімання відео, стримів тощо.
Виготовлений з алюмінію, тримач не тільки міцний і стійкий до механічних пошкоджень, але й дуже легкий. Це полегшує його транспортування і зберігання.
Сферична головка з різзю 1/4 дає можливість під'єднати невелику камеру, тримач телефона, світлодіодну панель або мікрофон. Тепер навіть у домашніх умовах можна створювати відео та фото професійного рівня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.45 кг |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив-тримач, інструкція, паковання |
| Подкатегория товаров | Штатив-тримач |
| Тип кріплення | С-подібний затискач/різь 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴







