
Штатив-тримач Ulanzi LS23 Desktop Setup Stand UV-2913 LS23 Black
5 199 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив-тримач Ulanzi LS23 Desktop Setup Stand UV-2913 LS23 Black
Багатофункціональна стійка-тримач Ulanzi LS23 Desktop Setup Stand (UV-2913 LS23) для блогерів, стримерів, творців контенту, що усуває проблему розміщення ноутбука, камери, мікрофона, освітлення та іншого обладнання на столі. Аксесуар позбавляє громіздких конструкцій, комбінацій підставок, тримачів, поворотних кріплень тощо.
ОСОБЕННОСТИ:
− Професійна стійка для прямої трансляції. Легка трансляція в прямому ефірі з дому лише за кілька секунд. Ця штанга Broadcast має 3 кронштейни, які можна одночасно під'єднати до мікрофона, камери, що заповнює світло, а також має підставку, на яку можна легко розмістити на ноутбук, щоб ви могли проводити пряму трансляцію вдома!
− Вільне регулювання кута. Три кронштейни цієї підставки підтримують обертання на 360°.
− Кілька інтерфейсів для пристроїв. Стійка для мікрофона, універсальна кульова головка, холодний башмак на 360°, інтерфейс 1/4,3/8 і 5/8, підставка для ноутбука — доступні всі зазвичай використовувані розширення.
− Адаптація до більшості настільних поверхонь. Максимальна відстань затискача 90 мм підходить для більшості столів. Затискач покритий силіконом, щоб захистити стіл від подряпин.
− Надзвичайна витривалість: завдяки збільшеному посадковому кріпленню затискача та товстому діаметру труби навантаження на одне плече становить до 2 кг. Матеріал — авіаційний алюмінієвий сплав.
− Підставку для ноутбука, що входить до комплекту, можна використовувати для 10,3-дюймового ноутбука або Ipad. Вона підтримує обертання на 300°, що забезпечує зручнішу роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Максимальна висота штатива | 600 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив-тримач, інструкція, паковання |
| Подкатегория товаров | Штатив-тримач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴







