
Штатив Ulanzi Vijim Extendable Desktop Tripod UV-2471 MT-42 White
899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив Ulanzi Vijim Extendable Desktop Tripod UV-2471 MT-42
Компактна й універсальна підставка для відеоблогів, веб-уроків, телестанцій, самозапису та знімання селфі за допомогою компактної камери. Стильний штатив MT-42 має вантажність 2 кг і може подовжуватися до 44 см, але одночасно складається до компактної довжини 22 см, щоб поміститися в сумку або велику кишеню.
Ніжки розкладаються як основа настільного штатива або з'єднуються разом, утворюючи ручку для селфі з надійною силіконовою ручкою. Кульова головка швидко регулюється однією ручкою для керування всіма положеннями, а потім надійно фіксується на місці.
Він обладнаний 360-градусним холодним башмаком для встановлення аксесуарів, як-от мікрофони, невеликі світлодіодні ліхтарі та багато іншого. − Ніжки складаються, утворюючи силіконову ручку для селфі-палиці. − 4-секційне розширення — сумісний зі смартфонами з окремо отриманим тримачем — Холодний башмак із кульовою головкою обертається на 360°
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.17 кг |
| Довжина у складеному стані | 220 мм |
| Максимальна висота штатива | 440 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, інструкція, паковання |
| Подкатегория товаров | Штатив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴






