Відеосвітло Ulanzi LM19 Magsafe Fill Light L049GBB1 LM19 Black
Накамерне світло Ulanzi LM19 ідеально підходить для живих трансляцій, електронної торгівлі, фотознімання продуктів і влогінгу. Його регульована яскравість забезпечує освітлення професійної якості для всіх ваших проєктів.
М'яке світло підкреслює вашу природну красу
Має найкращий вигляд на фотокамері завдяки м'якому світлу (CRI ≥95), який підкреслює ваші природні риси.
Простота у використанні
Завдяки магнітній конструкції (MagSafe) це світло можна прикріпити до залізних металевих поверхонь для гнучкої зміни сцени. Поради: Сумісний із телефонами, обладнаними MagSafe, або чохлами для телефонів, а також для використання з магнітним кільцем-наклейкою.
Регульована колірна температура
Розширте свої фотографічні горизонти за допомогою універсального керування кольором і яскравістю. Плавно перемикайтеся між теплими, нейтральними та холодними колірними температурами (2500K-8500K) і точно настроюйте яскравість (10-100%), щоб досягти ідеального освітлення для кожного знімка.
Відкидний дизайн
Налаштуйте свій пристрій під будь-яким кутом завдяки гнучкій конструкції з відкидним шарніром і діапазоном повороту понад 180°. Завдяки шарніру світло залишається спрямованим на вас, що забезпечує бездоганне освітлення під час прямих трансляцій, влогів, відеодзвінків та селфі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 6 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | До 1.5 години (максимальна яскравість) • до 8 годин (мінімальна яскравість) |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Ємність акумулятора (мА·год): | 400 |
| Комплектація | Відеосвітло, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Розмір | 130 x 60 x 16 мм |
| Кут світіння | 120 град. |
| Колірна температура | 2500-8500K |
| Яскравість світла | CRI 95+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴




