Рюкзак Tigernu T-S8651 14" Black
Tigernu T-S8651 -це фірмова сумка-рюкзак, що поєднує в собі стиль, функціональність і зручність. Створена спеціально для міських потреб, вона уособлює в собі сучасний дизайн і практичність.
МІЦНІСТЬ І КОНСТРУКЦІЯ
Сумка-рюкзак виготовлена з високоякісного водонепроникного матеріалу – поліестер. Цей матеріал поєднує в собі не тільки Водостійкість, але і порізи і розриви.
Всі елементи сумки-рюкзака, що несуть навантаження, додатково посилені, що дозволяє витримувати більшу вагу навіть у разі активного використання.
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОСТОРУ
Сумка-рюкзак має містке основне відділення з можливістю вмістити в собі ноутбук до 14 дюймів. Також в сумці-рюкзаку присутня безліч кишень, відсіків і органайзерів.
СПИНКА РЮКЗАКА
М'яка спинка виробу-м'яка тканина, яка може повторювати контури вашого тіла. Вона легко адаптується до ваших рухів, незалежно від того, пересуваєтеся ви по жвавих вулицях або відправляєтеся на природу.
ВИРОБНИЦТВО
При виробництві сумок Tigernu використовують тільки якісні матеріали і разом з нанесеними елементами і знаками на різних частинах рюкзака гарантують захист власної марки від підробок.
Особливість:
- відсік для ноутбука або планшета: до 14" (34 x 26 см);
- є бічні кишені;
- наявний відсік на спинці сумки;
- кількість відділень: 1;
- кількість відсіків, кишень і органайзерів: 10;
- Матеріал: Поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 11.5 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 1 |
| Комплектація | рюкзак |
| Кріплення на візок | Немає |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴


