
Тримач для телефона Ulanzi Vijim Multifunctional Crab Tripod UV-3042 HP004 Black
1 899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач для телефона Ulanzi Vijim Multifunctional Crab Tripod UV-3042 HP004 Black
Зручне регулювання
Знімання у вертикальному або горизонтальному положенні не становить жодних труднощів. Нахиліть встановлений телефон на 270 градусів або поверніть його на 360 градусів. Це дає змогу розташувати його практично в будь-якому положенні. Правильне настроювання кута забезпечує комфортне використання. Нековзне покриття підвищує стійкість тримача.
Функціональний
Тримач Ulanzi HP004 також виконує функцію штатива. Стійка основа як трикутник надійно утримує смартфон. Два додаткові кріплення типу "холодний башмак" дають змогу одночасно під'єднати світлодіодну лампу та мікрофон. Коли ви перебуваєте на відкритому повітрі та дме вітер, ви можете легко під'єднати мікрофон із вітрозахисним екраном, щоб зменшити небажаний шум. А коли ви захочете підсвітити або додати світлові ефекти, під'єднайте світлодіодну лампу.
Універсальний
Кріплення Ulanzi HP004 дає змогу закріпити телефон завширшки до 9 см, тому воно підійде для більшості смартфонів, представлених на ринку. Воно має стандартне кріплення з різзю 1/4 дюйма та швидкознімну напрямну стандарту Arsa-Swiss. Це дає змогу встановити його на штатив або карданну кулю. Використовуйте його максимально.
Міцний і мобільний
Легкий і міцний, він виготовлений із легкого алюмінієвого сплаву. Ви відчуєте міцність, щойно візьмете його в руки. Вологінг вдома або в студії — це добре, але завдяки його розмірам і можливості складання, а також вазі всього 140 грамів, ви можете легко брати його із собою на природу. Ви навіть можете помістити його в кишеню. Тримач Ulanzi HP004 знадобиться в подорожах і на відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тримач/підставка для | Телефону |
| Кріплення | Настільне |
| Стан | Новий |
| Тип тримача | Універсальний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Тримач для телефона, інструкція, паковання |
| Максимальна висота штатива | 93 мм |
| Максимальна ширина пристрою | 90 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Мінімальна ширина пристрою | 55 мм |
| Призначення Тримача | Для Мобільного телефона |
| Розмір | 93 х 39 х 38 мм (у складеному вигляді) |
| Тип | Підставка |
| Тип кріплення | Холодний башмак/різь 1/4"/Arca-Swiss |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴






