Рюкзак Tigernu T-B9280 15.6" Bluе
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B9280 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 15,6". Безліч кишень дозволяє розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виготовлений з якісної фірмової тканини - поліуретан, який володіє водовідштовхувальними властивостями, стійкістю до порізів і розривів.
Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дозволяє витримувати величезну вагу навіть при активному використанні.
При виробництві рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
Особливість:
- унікальний стиль і дизайн;
- кількість відділень: 3;
- нагрудний ремінь;
- Матеріал-поліуретан;
- відділення для ноутбука 15,6";
- обсяг 27 л;
- Розмір 51 x 32 x 18 см;
- вага 0,75 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 27 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 3 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Немає |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴








