Рюкзак Tigernu T-B9235 15.6" Black
Tigernu T-B9235 -це фірмовий рюкзак, що поєднує в собі стиль, функціональність і зручність. Створений спеціально для подорожей, він втілює в собі сучасний дизайн і практичність.
Міцність і конструкція. Рюкзак виготовлений з високоякісного водонепроникного матеріалу - оксфорд. Цей матеріал поєднує в собі не тільки Водостійкість, але і стійкість до порізів і розривів.
Всі елементи рюкзака, що несуть навантаження, додатково посилені, що дозволяє витримувати більшу вагу навіть при активному використанні.
Організація простору. Рюкзак має основне відділення, з відсіками і кишенями, в тому ж числі відсіком який може вмістити ноутбук до 15,6 дюйма. Також в рюкзаку є містке верхнє відділення для речей, відділення для фототехніки з м'якими проставками і вільною організацією простору, передня кишеня з відсіками і органайзерами. Присутня задня кишеня на блискавці, ремінець для кріплення рюкзака на телескопічну ручку валізи і нижня кишеня для рейнкавера (в комплекті).
Спинка рюкзака. Спинка рюкзака Tigernu виготовлена зі спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY Foam, має ортопедичні властивості, що допомагають впоратися з болями в спині і дискомфорту. Це властивість забезпечує підтримку хребта і попереку, а її контурний дизайн сприяє формуванню здорової постави, підтримуючи природний вигин хребта. Незалежно від того, чи носите ви важкі речі або просто подорожуєте по місцевих пейзажах, ортопедична спинка невпинно працює, щоб рівномірно розподілити вагу, зменшуючи навантаження на нижню частину спини і плечей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1800 г |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 24 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 47 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 3 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Да |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴









