Рюкзак Tigernu T-B9055B 15.6" Blue
Це організований рюкзак для поїздок на роботу з ретельно продуманим безліччю відділень і невеликих кишень. Цей модний рюкзак для ноутбука з двома основними відділеннями і м'якою кишенею для ноутбука вміщує ноутбуки 15,6 дюймів. Більш того, відділення для ноутбука ударостійке. Просторе основне відділення цього рюкзака підходить для книг, папок А4, одягу та інших повсякденних речей. Дві бічні кишені підійдуть для ваших дрібних предметів.
Зручна конструкція: система підтримки спини, ергономічні м'які плечові ремені і спинка. Оснащений регульованим кільцевим фіксатором, дозволяє вільно контролювати довжину ременів і знижує навантаження ваги.
Міцний і антизлодій: якісний матеріал, стійкий до розривів, водостійкий поліестер, для несподіваного дощу, стирається за 5 хвилин, не залишає слідів. 4-зубчаста антипрокольная блискавка основного відділення забезпечує вам супербезпека під час подорожі. Головка блискавки також замикається.
Хороший вибір: рюкзак Tigernu відмінно підходить для школи, університету, поїздок на вихідні, нечастих поїздок, занять в спортзалі, повсякденної роботи, бізнесу, подорожей, кемпінгу і піших прогулянок. Добре підходить в якості сумки для книг, шкільної сумки, повсякденного рюкзака, сумки для ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 4 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Немає |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴






