
Рюкзак Tomtoc VintPack-TA1 22L Laptop Backpack Dark 15.6 Inch/22L TA1M1D2
3 599 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Tomtoc VintPack-TA1 22 л Laptop Backpack Dark 15.6 Inch/22L TA1M1D2
Рюкзак Tomtoc VintPack-TA1 22 л Laptop Backpack — ідеальне поєднання вінтажного стилю та практичності. З містким основним відділенням об'ємом 22 л цей рюкзак має все необхідне для поїздок містом та відпочинку на природі. Має класичну конструкцію з клапаном, що робить його стильним і водночас стійким до дощу.
ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ І ГРГАНІЗОВАНІСТЬ
VintPack пропонує вдосталь місця для зберігання, щоб задовольнити всі ваші потреби під час поїздки. Зручна верхня кишеня, кишеня на блискавці, а також магнітна кишеня спереду для швидкого доступу до найнеобхідніших речей. Дві регульовані бічні кишені можуть вмістити пляшки різного розміру.
ВНЕВРЕМЕННЫЙ ДИЗАЙН
Ідеальне поєднання вінтажного стилю та практичності. З просторим основним відділенням об'ємом 22 л і містким основним відділенням цей рюкзак має все необхідне для поїздок містом та екскурсій на природі.
ЛЕГКИЙ І КОМФОРТНИЙ
М'яка, повітропроникна задня панель для тривалого носіння, м'які плечові ремені, легко регулюються за допомогою системи YKK Strap Adjuster забезпечують комфорт під час перенесення великих вантажів. Задня панель має спеціальний ремінь, за допомогою якого можна закріпити рюкзак на валізі. Зберігає відчуття легкості незалежно від того, завантажений він чи ні.
ПРОДУМАН К МОЛОЧКАМ
Верхня та внутрішня ручка під клапаном дають змогу легко переміщати рюкзак у будь-який час. Ретрозастібка зі шнурком, що дає змогу легко регулювати діаметр рюкзака. Обидві застібки обладнані високоякісними застібками Duraflex і пряжкою Anmco, що забезпечує баланс між міцністю та стилем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomtoc |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 930 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 22 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Рюкзак, паковання |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴





