Рюкзак Tomtoc UrbanEX-T65 Laptop Backpack Black 15.6 Inch/20L T65S1D1
Tomtoc UrbanEX-T65M1 Laptop Backpack — рюкзак для ноутбука, створений для міських умов. Він вирізняється лаконічною формою і мінімалістичним дизайном, що дає змогу завжди залишатися на висоті, пересуваючись між станціями метро та вулицями.
Рюкзак з об'ємом 20 л структурований для організованого зберігання і зручності перенесення. Має великий отвір для легкого доступу до речей, вдосконалене відділення захисту ноутбука та універсальне переднє відділення, призначене для планшетів, ключів та інших аксесуарів, що робить його ідеальним вибором для міських носіїв техніки.
Рюкзак виготовлений із балістичного нейлону Cordura 840D, який забезпечує виняткову міцність, водонепроникність і легкість.
Дизайн із повітропроникної сітчастої тканини, що забезпечує комфорт під час поїздок на роботу або одноденних подорожей, ставлячи на перше місце ваш комфорт і самопочуття.
Модель обладнана гладкими, міцними застібками-блискавками YKK на всіх відділеннях, а відділення для пристроїв має водонепроникну блискавку YKK для додаткового захисту від дощу та опадів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomtoc |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 988 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43.9 мм |
| Глибина | 16.51 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Рюкзак, паковання |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 30.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴








