Рюкзак Tomtoc Explorer-T60 Laptop Backpack Black 16 Inch/15L T60M1D1
Захистіть цінну електроніку від пошкоджень за допомогою рюкзака Tomtoc Explorer-T60 Laptop Backpack, розробленого з урахуванням вимог подорожей. Різні відсіки відповідають усім вашим вимогам для щоденних справ або коротких поїздок. Кишені всередині та зовні з прихованим отвором для зарядного кабелю дають змогу заряджати пристрій на ходу.
МІНІМАЛІСТИЧНИЙ ДИЗАЙН
Простий діловий рюкзак, на перший погляд, але згодом ви побачите його потужний і стильний бік. Досить місця для зручної організації найнеобхідніших речей, компактний дизайн робить його ідеальним для ділових поїздок. Велика місткість Модель має 4 великі відділення для аксесуарів і щоденних речей. Окреме відділення ноутбука вміщує 16-дюймовий ноутбук, а численні кишені допомагають мати під рукою всі необхідні аксесуари.
ЗАЩИЩАЕТ ЛЕПТОП ОТ ПОВРЕЖДЕНИЙ
Відділення для ноутбука має м'яку товсту захисну оббивку на всьому периметрі. Ноутбук або планшет буде захищений від падінь, ударів, вм'ятин, подряпин і пролитої рідини, як і автомобільна подушка безпеки.
КОМФОРТ
Повітропроникна задня панель і м'які плечові ремені допоможуть вам завжди почуватися комфортно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomtoc |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 650 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 2 |
| Комплектація | Рюкзак, паковання |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴





