Рюкзак Tomtoc Voyage-T50 Laptop Backpack Black 15.6 Inch/20L T50M1D1
Рюкзак tomtoc Voyage-T50 з фірмовим дизайном із діагональними лініями під кутом 45°, що відбиває суть порядку та простору, стане вашим ідеальним супутником у ділових і щоденних поїздках. Має місткість 20 л.
КОНСТРУКЦІЯ ЗБЕРІГАННЯ 2-В-1
Конструкція з великим отвором для легкого доступу. Місткий для щоденних поїздок або 1-2-денних ділових поїздок залишається стабільним незалежно від навантаження.
ТЕХНІЧНИЙ ВІДСЕК
Технічний відсік містить вдосконалену захисну зону для ноутбука до 16 дюймів, а також магічну зону для планшетів або файлів. Основне відділення, містке для речей на 1-2 дні, містить видимі та бічні сітчасті кишені. Універсальне переднє відділення містить такі аксесуари, як Kindle або документи, з кільцем для ключів або AirTags. Кишеня для ноутбука покращена тканиною LYCRA®, щоб захистити ваш пристрій від подряпин.
КРОВЕНЬ ЗАХИСТ АНОУТБУКА
Інтегрована захисна смужка з EVA забезпечує захист навколо вашого пристрою та гарантує максимальне поглинання ударів у разі ненавмисного падіння. Водночас ваш планшет має спеціальний захист з унікальною підвісною змінною зоною, яка гарантує його безпеку та підйом. Високий комфорт Завдяки чудовій підтримці та зниженню тиску піни з ефектом пам'яті система ременів не тільки забезпечує максимальну повітропроникність, зменшуючи ймовірність утворення поту, але й прилягає до тіла користувача, пропонуючи індивідуальну посадку, яка рівномірно розподіляє вагу та робить подорожі приємнішими.
СКЛАДНА ПРОЧНІСТЬ
Цей рюкзак виготовлений із нейлону Cordura 420D, відомого своєю неперевершеною довговічністю, легкістю та водонепроникністю. Кожна деталь, від надійних блискавок YKK до пряжок зі сплаву цинку, підкреслює прихильність якості найвищого рівня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomtoc |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2100 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Рюкзак, паковання |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴








