Рюкзак Tigernu T-B9007B 17" Army Green
Tigernu T-B9007B -це фірмовий рюкзак, що поєднує в собі стиль, функціональність і зручність. Відмінно підходить для військових, полювання, риболовлі, туристичних походів, скелелазіння, подорожей і спорту.
МІЦНІСТЬ І КОНСТРУКЦІЯ
Рюкзак виготовлений з високоякісного водонепроникного матеріалу – оксфорд. Цей матеріал поєднує в собі не тільки Водостійкість, але і порізи і розриви.
Всі елементи рюкзака, що несуть навантаження, додатково посилені, що дозволяє витримувати більшу вагу навіть у разі активного використання.
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОСТОРУ
Рюкзак має основне відділення з відсіками і кишенями. Також в рюкзаку є містке окреме відділення, яке може вмістити ноутбук до 17 дюймів або будь-які інші речі, кілька передніх кишень з органайзерами і відсіками. Однією з ключових особливостей цього рюкзака є невелика знімна сумка з відсіком для дрібниць, що дозволяє легко організувати і швидко дістати необхідні предмети. Крім того, рюкзак оснащений системою MOLLE, яка забезпечує додаткову можливість кріплення і розширення функціоналу, що дозволяє адаптувати простір під ваші потреби.
СПИНКА РЮКЗАКА
Спинка рюкзака Tigernu виготовлена зі спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY Foam, володіє ортопедичними властивостями, що допомагають впоратися з болями в спині і дискомфортом. Це властивість забезпечує підтримку хребта і попереку, а її контурний дизайн сприяє формуванню здорової постави, підтримуючи природний вигин хребта. Незалежно від того, чи носите ви важкі речі, або просто подорожуєте по місцевих пейзажах, ортопедична спинка невтомно працює, щоб рівномірно розподілити вагу, зменшуючи навантаження на нижню частину спини і плечей.
ВИРОБНИЦТВО
При виробництві рюкзаків Tigernu використовують тільки якісні матеріали і в поєднанні з нанесеними елементами і знаками на різних частинах рюкзака гарантують захист власної марки від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- фірмова фурнітура;
- S-образні, м'які наплічні ремені з D-кільцями;
- кріплення для додаткових речей (система MOLLE);
- пояс, регульований по довжині, забезпечений застібкою фастекс;
- ущільнений м'який шар для рівномірного розподілу навантаження на спину;
- місце для ноутбука або планшета: до 17";
- наявна знімна сумка;
- кількість відділень: 3;
- кількість відсіків, кишень і органайзерів: 10;
- водовідштовхувальна тканина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1100 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 28 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 47 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 3 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Да |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴








