Рюкзак Tigernu T-B3621B 15.6" Black
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu t-B3621B USB призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. В основному відділенні використовується оригінальна подвійна блискавка, яка забезпечує розподіл критичного навантаження під час експлуатації рюкзака і захищає від попадання вологи в сиру погоду або під час дощу. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 15.6". Безліч кишень дозволяє розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використанням рюкзака кожен день, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виконаний з якісної фірмової тканини - щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.
Всі елементи рюкзака Tigernu несучі навантаження додатково посилені, що дозволяє витримувати величезну вагу навіть при активному використанні.
Спинка рюкзака Tigernu виконана зі спеціального спіненого матеріалу щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання.
При виробництві рюкзаків Tigernu використовується тільки якісна фурнітура. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
Кожному покупцеві в подарунок фірмовий кодовий замок Tigernu.
Особливість:
- зовнішній USB роз'єм для зарядки пристроїв;
- кількість відділень: 5;
- потайна кишеня;
- кріплення на ручку валізи;
- матеріал-зносостійкий нейлон;
- розмір 46 x 32 x 17 см;
- відділення для ноутбука 15.6 "(38 x 26 см);
- обсяг 21 л;
- Вага 1 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 5 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Да |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴







