Рюкзак Tigernu T-B3361 15.6" Grey
Фірмовий міський рюкзак Tigernu t-B3361 USB з наявністю зовнішнього USB-порту для зарядки телефону або інших пристроїв. Якісний стильний рюкзак Tigernu t-B3361 USB призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей.
У рюкзаку є відсік для ноутбука розміром до 15.6". Безліч кишень дозволяє розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використанням рюкзака кожен день, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей. Рюкзак виконаний з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, який володіє водовідштовхувальними властивостями, стійкістю до порізів і розривів. цьому рюкзаку є наявність кодового замка прикріпленого до тросу, що дозволяє пристебнути рюкзак, наприклад, до дорожньої сумки, тим самим уберегти його від крадіжки. для комфортного використання.
При виробництві рюкзаків Tigernu використовується тільки якісна фурнітура. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu для захисту власної марки від підробок.
ОСОБЛИВІСТЬ:
- вбудований тросовий кодовий замок
- зовнішній USB-роз'єм для зарядки пристроїв
- кількість відділень: 4
- потайна кишеня
- кріплення на ручку валізи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 4 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Да |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴





