Рюкзак Tigernu T-B3351 15.6" Black Grey
Фірмовий рюкзак Tigernu t-B3351 USB з наявністю зовнішнього порту USB для зарядки телефону або інших пристроїв. Якісний і стильний рюкзак Tigernu t-B3351 USB призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. У рюкзаку є відсік для ноутбука розміром до 15.6". Безліч кишень дозволяє розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використанням рюкзака кожен день, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виконаний з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, що має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів. Прогумована блискавка рюкзака буде запобігати потраплянню вологи або води під час дощу. наявність кодового замка прикріпленого до тросу, що дозволяє пристебнути рюкзак, наприклад, до дорожньої сумки, тим самим уберегти його від крадіжки.
При виробництві рюкзаків Tigernu використовується тільки якісна фурнітура. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu для захисту власної марки від підробок.
ОСОБЛИВІСТЬ:
- вбудований тросовий кодовий замок
- зовнішній USB роз'єм для зарядки пристроїв
- кількість відділень: 4
- потайна кишеня
- кріплення на ручку валізи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 4 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Да |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴







