
Электросамокат OKAI ES800 Panther Off-Road Black 12", 1500(3000)W, Dual Motor, 19,2Ah, 50km, 60km\h, 35%, NFC, App, 43kg
129 999 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Электросамокат OKAI ES800 Panther Off-Road Black 12", 1500(3000)W, Dual Motor, 19,2Ah, 50km, 60km\h, 35%, NFC, App, 43kg
OKAI Panther ES800 — єдиний високопродуктивний позашляховий електросамокат, який виграв престижну нагороду IF Design Award у 2022 році та увійшов у список 5 найкращих позашляхових електросамокатів 2023 року за версією Rider Guide. Він потужний, швидкий і зручний!
НАЙВИЩА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Електросамокат здатний розганятися до 60 км/год і підійматися на пагорби з кутом підйому до 35%. Здвоєні двигуни Panther — це сила, з якою слід вважатися. Вони забезпечують пікову потужність до 3000 Вт із крутним моментом 60 Н.м.
СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ДОРОГ І БЕЗРОЖЕННЯ
12-дюймові безкамерні шини в поєднанні із задніми амортизаторами автомобільного класу забезпечують комфортну їзду бездоріжжям. А переднє електронне гальмо та заднє електронне та гідравлічне дискове гальмо гарантують точніший контроль керування й безпеку.
ДОВГОВІЧНІСТЬ І БЕЗПЕКА
Цілісна рама з алюмінієвого сплаву витримує максимальне навантаження 150 кг і містить портативний змінний літій-іонний акумулятор LG 52 В ємністю 19,2 А·год. Це дає змогу проїхати до 50 км на одному заряді. А технологія BMS від OKAI захищає від надмірного розряджання, перезаряджання, перевантаження за струмом, короткого замикання та перегрівання акумулятора.
ЗРУЧНЕ КЕРУВАННЯ
Інтегрований сенсорний РК-дисплей додає Panther привабливості. Екран яскравий і легко читається як удень, так і вночі. Він надає водієві основну інформацію про швидкість, заряд акумулятора, оцінку залишкового запасу ходу та режим руху. За допомогою програми OKAI водій може вибрати, який дисплей підходить йому для зручного пересування містом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OKAI |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 43 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Потужність електродвигуна | 3000 Вт |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1322 х 608 х 1263 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 1322 х 608 х 680 мм |
| Розмір в упаковці | 1339 х 305 х 775 мм |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електричний самокат, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальний кут підйому | 35° |
| Особливості | керування через застосунок, NFC-доступ |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Тип двигуна | Безщітковий безредукторний двигун |
| Гальма | Попереду: електронні гальма. Задні: дискові гальма |
| Шини: | Безкамерна шина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 999 ₴









