Рюкзак Tigernu T-B3184TPU 14" Black
Тип: рюкзак
Максимальний розмір екрану: 14 дюймів
Матеріал: водонепроникний термополіуретан із захистом від подряпин,
Матеріал підкладки: поліестер 210D
Виділення: для телефону, для ключів, органайзера, для планшета, для ноутбука, для документів, для аксесуарів, для пристроїв, для карт
Особливості: карабін для ключів
Захисні функції: від води, від подряпина, від пилу
Розмір: 25см * W18см * Н36см
Вага: 0,77 кг
Об'єм: 15 L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 770 г |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 4 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Немає |
| Матеріал | Полиуретан |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴






