Ультразвуковий очищувач EraClean Ultrasonic Cleaner Pro GA02
Нова версія популярної ультразвукової ванни для очищення ювелірних виробів, версія EraClean Ultrasonic Cleaner (GA02) PRO відрізняється від стандартної версії, наявністю вбудованого акумулятора на 840 маг, що даємо можливість працювати автономно від джерела живлення. Заряджається пристрій через порт Type-C.
Речі з нашого повсякденного життя такі як годинник, прикраси, окуляри, бритви, дитячі пустушки і так далі, поступово втрачають чистоту і блиск, як у нових, отримують забруднення, які не відмиваються звичайним способом. Повернути речам зовнішній вигляд і чистоту тепер дуже просто з ультразвуковим очищувачем EraClean Ultrasonic Cleaner Machine (GA02) PRO.
Ефективне очищення з частотою вібрації 45000 Гц
Високочастотна вібрація розщеплює молекули води, утворюючи бульбашки повітря розміром від 55 до 500 мікрон. Під дією ультразвукового тиску вони розширюються і лопаються, створюючи миттєву силу удару в 1000 атмосфер. А вода постійно омиває об'єкт, змиваючи пил, бактерії, жирні сліди, окислення.
Чистота за 3 хвилини
Браслет від годинника поступово накопичує в собі частинки поту і з'являється неприємний запах, ювелірні вироби під дією кисню втрачають свою привабливість, на лінзах окулярів накопичуються сліди від рук і зменшується прозорість, складна чистка головки бритви унеможливлює запуск, а на пензликах для макіяжу розмножуються бактерії, які шкодять вашій шкірі – всі ці проблеми тепер можна вирішити всього за 3 хвилини. Пустушки, прорізувачі, дитячі іграшки – так само можна промити в EraClean Ultrasonic Cleaning Machine (GA02) PRO і більше не потрібно турбуватися, що малюк тягне все це в рот.
Дизайн
Ультразвуковий очищувач створений в скандинавському стилі-без складних ліній і текстур. Сенсорні кнопки прості та елегантні. Корпус зроблений з безпечного ABS-пластика з протиковзкою основою. Внутрішня чаша з нержавіючої сталі марки SUS 304-стійкої до корозії і впливу високих температур.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид стерилізації | Ультразвукова |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик, Метал |
| Потужність | 15 Вт |
| Об`єм | 270 мл |
| Режими роботи | Стерилізація |
| Стерилизуемый матеріал | Скло, Пластмаса, Метал |
| Сфера застосування | Побутова |
| Тип | Стерилізатор |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.345 кг |
| Висота корпусу | 60 мм |
| Довжина корпусу | 211 мм |
| Ширина корпусу | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Ємність акумулятора, мА·год | 840 |
| Комплектація | Ультразвуковий очисник, Кабель, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴






