Розумні ваги Picooc S3 Lite V2
З вагами Picooc будь-які зміни на краще
Смарт-ваги Picooc S3 Lite V2 відносяться до другого покоління розумних вагів Picooc і відрізняються більш високою точністю визначення складу тіла та вимірюють нові параметри: пульс, баланс і тонус тіла. Ваги використовують передовий метод багатофазного біоімпедансу MFIM (Multi-Frequency Impedance Measurement), який на 30% знижує похибку визначення складу тіла в порівнянні з іншими побутовими розумними вагами. Лаконічний дизайн і висока функціональність перетворюють ваги на стильний сучасний гаджет, який допоможе стежити за здоров'ям і залишатися у формі.
Повний аналіз вашого тіла
За одне зважування ваги Picooc S3 Lite V2 вимірюють 15+ важливих показників, серед яких маса тіла, вміст білка, швидкість основного обміну речовин та метаболічний вік, ІМТ, жирова, кісткова та м'язова маса, вміст води, м'язовий скелет, вага без урахування жиру та навіть частота серцебиття. Показник тонусу тіла відображає загальний стан енергетичного ресурсу тіла, а баланс тіла оцінює роботу вестибулярного апарату. Оцінка всіх показників дозволить вам об'єктивно оцінити ваш стан та виважено планувати будь-які зміни.
Два способи підключення
Ваги підтримують два способи з'єднання безпроводовою мережею: за допомогою Wi-Fi (2,4 ГГц) і Bluetooth. При підключенні до домашньої мережі Wi-Fi ваги автоматично визначають користувача і після кожного зважування надсилають результати вимірювань до додатка. При підключенні через Bluetooth перед зважуванням користувачеві потрібно буде самостійно зайти до застосунку. Кількість користувачів не обмежена, тому в додатку можна додати кожного члена сім'ї.
Прогрес під контролем
У мобільному додатку ви завжди зможете отримати інформацію про стан свого тіла. Всі дані представлені у зручному для візуального сприйняття вигляді та доступні у будь-який момент. Слідкуйте за змінами за допомогою графіків з гнучким налаштуванням — за вагою, тілесним жиром та м'язовою масою. При відображенні жиру та м'язів можна перемикатися між відсотками та кілограмами та задавати часовий інтервал і навіть час доби.
Досягайте поставленої мети
З вагами Picooc S3 Lite V2 вам буде легше досягати видимих результатів. За допомогою спеціальної функції ви зможете встановити ціль, щоб мати можливість повністю контролювати процес та фіксувати свої досягнення. Отримуйте корисні поради від професіоналів, які допоможуть швидше та ефективніше досягти поставленої мети.
Лаконічний дизайн
У дизайні Picooc S3 Lite V2 поєднуються простота, компактність та комфорт. Тонкий форм-фактор і лаконічна форма дозволяють розміщувати ваги в будь-якому місці в кімнаті. А завдяки оптимальним габаритам (34х26 см) ваги мають високу стійкість і забезпечують високу точність вимірювань навіть користувачам з великим розміром ноги. Великий світлодіодний дисплей добре видно при будь-якому освітленні, і вам буде достатньо одного погляду, щоб дізнатися про свою поточну вагу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Виробник | Picooc |
| Система діагностики | Так |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.67 кг |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Об'єм пам'яті | 11 користув. |
| Визначення вмісту води | Так |
| Визначення вмісту жирової тканини | Так |
| Визначення вмісту кісткової тканини | Так |
| Визначення вмісту м'язової тканини | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Розрахунок індексу маси тіла | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час реакції: | 3-4 секунди |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Розумні ваги, інструкція, гарантійний талон |
| Мінімальна вимірювана вага: | 0.2 кг |
| Під'єднання: | Bluetooth 4.0, Wi-Fi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴






