Розумні ваги Picooc S1 pro V2
Розумні ваги Picooc
Смарт - ваги Picooc S1 pro V2 – це модель другого покоління, що відрізняється вищою точністю вимірів. У вагах використовується метод багатофазного біоімпедансу MFIM (Multi-Frequency Impedance Measurement), що на 30% знижує похибку визначення складу тіла в порівнянні з іншими побутовими вагами. Використання передових технологій та інноваційних датчиків дозволяє вимірювати понад 15 показників та скласти актуальний розгорнутий аналіз вашого фізичного стану.
Повний аналіз за одне зважування
За одне зважування ваги вимірюють 15+ важливих показників, серед яких маса тіла, вміст білка, метаболічний вік, ІМТ, вміст жиру, води, кісткову масу і швидкість основного обміну речовин. Ваги з високою точністю при кожному зважуванні вимірюють пульс, баланс і тонус тіла, а також визначають тип статури. Оцінка всіх показників дозволить вам об'єктивно оцінити стан вашого організму та виважено підійти до корекції маси тіла.
Точність до 10 грам
Високоточний сучасний датчик має настільки тонку чутливість, що визначає зміну маси тіла до 100 г, а при зважуванні легких предметів точність вимірювань становить до 10 г. Це означає, що будь-яка фізична активність буде відразу заохочена зниженням показника на дисплеї.
Журнал вимірів
Використовуйте фірмовий додаток, щоб спостерігати за своїм станом та мати можливість оцінити особистий прогрес. У додатку ви зможете стежити за тенденціями зміни маси тіла, адже він аналізує отримані результати і робить висновки не лише про зміни вашої ваги, а й про джерела цих змін. За підсумками місяця формується докладний звіт з основною інформацією, поданою у зручному для сприйняття вигляді.
Бездротове надійне підключення. Необмежена кількість користувачів
Підключення через Bluetooth дає можливість передавати оновлені дані до додатку на мобільному телефоні при кожному зважуванні. Створюйте облікові записи для всіх членів сім'ї, щоб кожен користувач мав можливість у додатку стежити за особистими актуальними показниками. Кількість користувачів не обмежена.
Витончений та функціональний дизайн
Ваги Picooc S1 pro V2 укладені в тонкий корпус із загартованого скла із округленими краями. Збільшена площа та протислизька текстура поверхні дозволяють зручно розташуватися для зважування та забезпечують високу точність вимірювань. Прямокутна трохи подовжена платформа розрахована на користувачів з 44 розміром ноги і менше. Великий світлодіодний дисплей відображає інформацію, що легко читається з одного погляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Picooc |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Система діагностики | Так |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.67 кг |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Об'єм пам'яті | 11 користув. |
| Визначення вмісту води | Так |
| Визначення вмісту жирової тканини | Так |
| Визначення вмісту кісткової тканини | Так |
| Визначення вмісту м'язової тканини | Так |
| Розрахунок індексу маси тіла | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція автовключення | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час реакції: | 3-4 секунди |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Розумні ваги, інструкція, гарантійний талон |
| Мінімальна вимірювана вага: | 0.2 кг |
| Під'єднання: | Bluetooth 4.0 |
| Елементи живлення | 4 x AAA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴







