Годівниця для тварин PetChois FD12 White
Годівниця для тварин Pet
Chois FD12 на дві миски біла
Автоматичне годування звільнить ваші руки
Зробіть годування домашніх тварин більш науковим та простим
Місткість контейнера: 4л
Їди, залежно від ваги тварини, вистачає на:12 фунтів: 25 днів22 фунти: 10 днів
Плануйте порції, уникайте неправильного харчування для здоров'я вихованця
До 6 прийомів їжі на день,До 60 порцій,Порція 6-8 г,Розмір корму 4-12 мм.
Корм ніколи не застряє всередині, забезпечуючи безперебійне харчування
Підходить для шматочків розміром 4-12 мм.
Подвійне джерело живлення
Вбудована система аварійного електроживлення. Після збоїв з електрикою можна підтримувати стабільну роботу годівниці. Самостійне збирання з 4 шт батарейок №5.
Прозорий резервуар
Зручно спостерігати за залишками корму та поповнювати його
Миски з нержавіючої сталі
Харчова антибактеріальна миска з нержавіючої сталі зменшує кількість бактерій та легко чиститься.
Шнур живлення не гризеться
Безпечне джерело живлення, захист домашніх тварин
Повна ізоляція
Контейнер охороняє свіжість корму завдяки осушувачу вологи, рекомендується змінювати осушувач кожні 3-4 тижні.
Легко розбирати та чистити
Основу не можна мити, рекомендується протирати вологою ганчіркою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 4 л |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Годівниця |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 1330 г |
| Виробник | PetChois |
| Вхідна потужність: | 5 Вт |
| Діапазон робочої напруги: | 4.4 В~7.2 В |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Годівниця для тварин, інструкція, гарантійний талон |
| Загальна потужність: | 2.5 Вт |
| Тип живлення | DC 5V/1A або 4 батарейки типу АА (не входять до комплекту) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴

