
Настільна лампа-трансформер Gelius Pro LED Desk Lamp GP-LTL003
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 00000086240
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа-трансформер Gelius Pro LED Desk Lamp GP-LTL003
Настільний органайзер з лампою Gelius Pro LED Desk Lamp GP-LTL003 Transformer - це мультифункціональний аксесуар для вашого робочого місця або домашнього столу. Новинка включає в себе органайзер, освітлення та годинник. Пристрій дає змогу заощадити безліч місця на робочій поверхні вміщуючи в себе функції трьох окремих гаджетів.
GP-LTL003 має безліч регулювань для вашого комфорту, піддається складанню та налаштуванню. Стильний і простий гаджет упорядкувати дрібні речі, освітить простір і розбудить за потреби.
Гнучке регулювання
Повністю складений пристрій працює в режимі годинника і будильника. При ручному розкладанні, вам доступна кишеня органайзера і LED лампа з регулюванням. 180 градусів для плафона світла, 180 градусів для середньої частини кронштейна і 200 градусів для нижньої частини. Це дає змогу персоналізувати освітлення під себе та досягти комфортної атмосфери для роботи.
Функціональний аксесуар
На вбудованому екрані доступна інформація про температуру, календар, будильник і час.
Доступні 3 режими яскравості освітлення, які перемикаються за допомогою сенсорної кнопки на корпусі плафона.
Налаштування годинника, календаря та будильника відбувається за допомогою кнопок у нижній частині корпусу.
Компактний і стильний
Gelius Pro LED Desk Lamp займе мінімум місця на вашому столі, його габарити дають змогу зберегти простір для важливих речей, а функції забезпечення комфорту взяти на себе.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gelius |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 200 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | Струбцина+підставка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити: | 180x100x85 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Джерело живлення | Електричність |
| Кількість джерел світла | 1 шт. |
| Комплектація | Настільна лампа-трансформер, мережевий адаптер, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна потужність (сумарна): | 7 ВТ |
| Особливості | Функціональні (Для роботи/навчальні) |
| Поворотний плафон: | Да |
| Розташування вимикача: | на корпусе |
| Тип криплення | На поверхню |
| Тип стійки | без стійки |
| Тип цоколя/патрона: | Вбудований світлодіод (LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴









