Настільний годинник з бездротовою зарядкою Gelius Time Bridge 2 GP-SDC02
Gelius Time Bridge 2 - це не просто настільний годинник, а функціональний гаджет, що поєднує в собі корисні функції для зручності та комфорту в повсякденному житті. Будильник і календар. Одна з його важливих функцій - будильник, який може допомогти вам вчасно починати новий день. Будильник можна встановлювати одночасно на різний час. Гаджет має зручну функцію календаря. Бездротова зарядка 15W Gelius Time Bridge 2 також оснащений інноваційною функцією бездротового заряджання, що дає змогу заряджати смартфон, навушники та інші гаджети, що підтримують бездротове заряджання, без необхідності застосування кабелю. Це особливо зручно перед сном, коли ви можете підзарядити пристрій, щоб він був готовий до нових викликів на наступний день. Два варіанти нічного світла та яскравий RGB Для освітлення Gelius Time Bridge 2 пропонує три режими: два рівні нічного освітлення (50% і 100%) для того, щоб легко переглядати час вночі без різкого впливу світла, а також повноцінне RGB-освітлення. Цей останній варіант дає змогу створити атмосферу і робить приміщення затишним і чарівним. Функціональність Gelius Time Bridge 2 робить його невід'ємною частиною вашого повсякденного життя. Характеристики Споживана потужність: DC 5В/3А, 9В/2,1А Потужність: 5Вт/7,5Вт/10Вт/15Вт Ємність батареї: 1800 мАг Вага виробу: 473 г Розмір виробу: 225x105x52 мм Порт зарядки живлення: Type-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gelius |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.473 кг |
| Висота | 52 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Місячний календар | Ні |
| Маятник | немає |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Римські та арабські цифри |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Функція календаря | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додатково | Функція Бездротового заряджання 15W |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора (мА·год): | 1800 |
| Комплектація | Годинники, Кабель, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик, полікарбонат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴







