-22%

Зарядна станція Bluetti AC200PL 2400W 2304Wh
89 999 ₴
69 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядна станція Bluetti AC200PL 2400W 2304Wh
Потужна та надійна енергія
Bluetti Portable Power Station AC200PL забезпечує номінальну потужність 2400 Вт, що дає змогу покривати більшість навантажень у вашому будинку на колесах або вдома. Це робить його ідеальним рішенням для тих, хто шукає надійне джерело енергії для живлення різних пристроїв і обладнання в будь-яких умовах.
Зарядка в дорозі
Завдяки порту TT-30, AC200PL дає змогу безпосередньо живити ваш будинок на колесах, що робить його чудовим вибором для мандрівників. Ви можете заряджати свої пристрої, як-от ноутбук, мобільний телефон і камера, насолоджуючись зручностями на ходу. Це гарантує, що ви завжди будете на зв'язку і готові зафіксувати кожен момент своїх пригод.
Швидка турбозарядка
AC200PL оснащений функцією прискореної турбозарядки потужністю 2400 Вт, яка дає змогу поповнити ємність пристрою до 80% всього за 1 годину. Повна зарядка займає всього 1,5 години, що значно економить ваш час і забезпечує готовність до використання в будь-який момент.
Гнучкість заряджання
Однією з ключових особливостей AC200PL є його гнучкість у можливостях заряджання. Ви можете заряджати пристрій від мережі змінного струму, сонячних батарей, автомобільного зарядного пристрою або генератора. Це дає змогу вам залишатися під напругою і з упевненістю досліджувати незвідане, навіть перебуваючи далеко від мережі.
Надійність і мобільність
Bluetti AC200PL забезпечує надійну роботу в будь-яких умовах, що робить його ідеальним вибором для кемпінгу, подорожей на автомобілі або використання в екстрених ситуаціях. Його портативний дизайн і потужні можливості роблять його незамінним помічником для забезпечення енергії там, де вона необхідна найбільше.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Висота | 390 мм |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 2400 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 420 мм |
| Ємність акумулятору | 45000 мА/год |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 2304 |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | DC |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27500 |
| Час заряджання від мережі | 1.5 часа |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Защита от | Надлишкової напруги на вході надлишкової напруги на виході короткого замикання неправильного використання роз'ємів Перегрівання Перезаряджання |
| Індикація | З дисплеєм З індикатором рівня заряду |
| Комплектація | Зарядна станція Зарядний AC кабель Автомобільний зарядний кабель Кабель для сонячної панелі Інструкція Гарантійний талон |
| Максимальна потужність | 3600 |
| Особливості | Швидке заряджання | Вологозахищений корпус | Дисплей | Індикатор рівня заряду| Противоударний корпус |
| Робоча температура | 0°C - 40°C |
| Тип | Універсальна батарея |
| Характеристики роз'ємів | 2x бездротова зарядка 15W 4x Розетка: 230V/10.5 A, загальна потужність 2400 W (Pure Sine Wave), перенапруга 2500 W 2x USB-A: 18 W (на кожен порт) 2x USB-C: 100W Max 1X 48V DC: 48V/8A (RV Outlet) 1x автомобільна розетка: 12V/10A |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 999 ₴



