Зарядна станція Bluetti AC60 600 Вт 403 Wh
Відкрийте всі можливості природи з електростанцією Bluetti AC60P: AC60P має унікальний корпус, що ідеально підходить для подорожей та використання на відкритому повітрі. Електричні ланцюги ізольовані від вентиляційних отворів, а всі зовнішні матеріали захищені від вологи та пилу за стандартом IP65. Потужність 600 Вт, ємність 504 Вт-год та можливість розширення за допомогою батареї B80P (придбається окремо) роблять його чудовим партнером для різноманітних заходів на свіжому повітрі.
AC60P підтримує чотири способи заряджання: заряджання від адаптера, автомобіля, сонячної батареї або генератора. Турбокомпресор змінного струму потужністю 600 Вт дозволяє заряджати AC60P з 0 до 80% лише за 45 хвилин. Рівень шуму дуже низький – 45 дБ та ще нижче – 40 дБ у режимі безшумної зарядки, що робить його ідеальним для невеликих приміщень, таких як спальня чи намети. Завдяки вдосконаленому режиму ECO, AC60P автоматично вимикається, коли до нього не підключено жодного пристрою, щоб заощадити енергію.
Електростанція Bluetti AC60P може використовуватись для живлення електричних пристроїв потужністю до 600 Вт (пікове навантаження 1200 Вт). До них належать смартфони, планшети, ноутбуки, дрони, освітлювальні прилади, медичне обладнання та холодильники. Місткість можна збільшити до 2116 Вт-год за допомогою додаткових батарей B80P, які продаються окремо (до двох батарей B80P по 806 Вт-год кожна). AC60P може збільшувати свою ємність відповідно до використання, що корисно, коли вам не завжди потрібна велика потужність і ви хочете зменшити загальну вагу поклажі для подорожей.
Якщо ви бажаєте подорожувати повністю автономно, ця електростанція є надійним рішенням: Завдяки сонячному входу потужністю 200 Вт (12-28 В, 8,2 А) ви можете заряджати AC60P за допомогою сонячної панелі. Це можливо як з оригінальною сонячною панеллю Bluetti, так і панелями інших виробників за умови, що вони відповідають специфікаціям і мають роз'єми MC4.
Керувати AC60P ще простіше за допомогою програми BLUETTI, доступної з функцією Bluetooth. Воно надає інформацію про стан електростанції та споживання. Якщо ви хочете виконати налаштування, це також можна зробити за допомогою програми.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Висота | 235 мм |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 600 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 290 мм |
| Ємність акумулятору | 140000 мА/год |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 504 |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 205 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 9100 |
| Час заряджання від мережі | 1.2 часа |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Защита от | Надлишкової напруги на вході надлишкової напруги на виході короткого замикання неправильного використання роз'ємів Перегрівання Перезаряджання |
| Індикація | З дисплеєм З індикатором рівня заряду |
| Комплектація | Зарядна станція Зарядний AC кабель Кабель для заряджання від сонячної панелі MC4 — XT60 Інструкція Гарантійний талон |
| Максимальна потужність | 2700 |
| Особливості | Швидке заряджання | Вологозахищений корпус | Дисплей | Індикатор рівня заряду| Противоударний корпус |
| Робоча температура | 0°C - 40°C |
| Тип | Універсальна батарея |
| Характеристики роз'ємів | DC-роз'єм USB Type A USB Type C Гніздо прикурювача |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 999 ₴






