Роутер маршрутизатор Huawei AX2 WS7001 V2 White
Новий стандарт швидкості
Бездротовий маршрутизатор Huawei AX2 WS7001-20 працює на новій операційній системі HarmonyOS, має топове залізо та підтримує сучасні швидкісні стандарти зв'язку як повітрям, так і дротом. Ідеальне рішення для домашньої мережі зі зручним інтерфейсом, гнучкими налаштуваннями та високою стабільністю. Відмінна новина: роутер підтримує стандарт передачі даних Wi-Fi 6, що забезпечує пропускну здатність понад 1200 Мбіт/с. Тому ви отримуєте плавну картинку у відео високої якості та відмінну продуктивність у вимогливих іграх під час використання мережі.
Два діапазони WiFi
Роутер Huawei AX2 WS7001-20 має дводіапазонну бездротову мережу. Тому він сумісний із пристроями різних поколінь. При цьому система вміє автоматично підключати пристрої до потрібного типу мережі, а також забезпечить перемикання між стандартами мережі для збереження оптимальної швидкості та стійкості бездротового сигналу.
Автоматична адаптація
Дротова мережа в маршрутизаторі Huawei AX2 WS7001-20 реалізована за рахунок 3 портів гігабітного стандарту. При цьому кожен із них має адаптацію LAN/WAN з визначенням типу підключення та автоматичною конфігурацією. Ви можете просто підключити кабель до будь-якого роз'єму, і все буде працювати ідеально.
Додаткові можливості
Інтерфейс керування роутером Huawei AX2 WS7001-20 дозволяє налаштовувати безліч цікавих функцій. Ви можете створити бездротову гостьову мережу, що дозволить не давати свій пароль WiFi третім особам. Існує просунута функція батьківського контролю, а також можливість налаштування часу проведення мережі різними пристроями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 3 шт. |
| Кількість WAN портів | 3 шт. |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Режим моста | Так |
| Швидкість з'єднання | 300 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11ax |
| Стандарт з'єднання | 802.11ax |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 216 г |
| Висота | 29 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 164 мм |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 258 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антени | 5 dBi |
| Вбудований носій пам'яті | 128 МБ |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Роутер маршрутизатор, інструкція, гарантійний талон |
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Швидкість LAN портів, Мб/с: | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX1500 |
| Технологія кодування сигналу | MIMO 2x2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴




