Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (720 Вт·год)
Технологія X-Boost
Використовуйте розширені можливості, які дає зарядній станції EcoFlow RIVER Pro технологія X-Boost: за її допомогою можна живити техніку високої потужності до 1800 Вт. При відсутності електрики ви легко зможете підтримувати роботу пилососа, фена, холодильника. Близько 80% побутової техніки підходять для цього.
Супершвидкий результат
Перед вами портативна зарядка, що заповнить ресурс швидше, ніж ви очікували: всього 96 хвилин потрібно пристрою, щоб заряд досяг позначки 100%. За годину він відновиться вже на 80%. Чудові показники, що дозволяють економити свій час!
Головне спорядження
Куди б ви не поїхали, EcoFlow RIVER Pro потрібно взяти з собою в першу чергу. Універсальність представленої зарядної станції полягає в сумісності з технікою, а її можливість одночасно живити до 9 пристроїв багато чого варта. Жодного дефіциту портів – місця вистачить для всіх. Вага 7.6 кг при об'ємі 720 Вт*год не обтяжуватиме, адже в кемпінгу або поході ця річ незамінна.
Ще більше ресурсу
Не зупиняйтеся, адже ви можете розширити можливості станції до 1440 Вт*год за допомогою додаткового акумулятору. Він підключається до вашого пристрою, даючи додатковий запас автономності. Станьте вдвічі ефективніше!
Три способи заряджання
Щоб ви могли заповнити енергію самої станції EcoFlow RIVER Pro, творці моделі передбачили три варіанти підзарядки: від сонячних батарей 110 Вт (4-8 годин), від авто (8 годин), від розетки змінного струму (96 хвилин). У будь-яких умовах ви вистоїте, всупереч усьому.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Висота | 235 мм |
| Вихідна напруга | 100 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 180 мм |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки, Від мережі |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 9 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | Розетка AC 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 289 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7600 |
| Час заряджання від мережі 220 В, год | 1.6 год |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кількість циклів | 800 циклів до 80% + ємності |
| Комплектація | Зарядна станція, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна потужність, Вт | 1200 Вт |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Особливості | Швидке заряджання | Дисплей| Індикатор рівня заряду | Фонарик |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴








