
Електрична зубна щітка Oclean X Ultra Set OLED Green
5 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична зубна щітка Oclean X Ultra Set OLED Green
Oclean X Ultra Set Electric Toothbrush
Сучасна електрична зубна щітка Oclean X Ultra Set Electric Toothbrush призначена для максимального очищення вашої ротової порожнини. Заснована на робочому механізмі звукового двигуна конструкція зубної щітки дозволяє забезпечити найкраще очищення ротової порожнини до ідеальної чистоти.
Сучасні матеріали виготовлення
Високопродуктивний вбудований двигун
Міні-дисплей з відображенням робочого режиму
Довгий час автономної роботи
Якісне та бережене очищення зубів
Двигун Maglev Oclean 3.0
Завдяки двигуну Oclean 3.0 Maglev, електрична зубна щітка здатна здійснювати до 84 000 рухів за хвилину. Абсолютно нова система TurboClean та інноваційні насадки з технологією FlexFit забезпечують у 3 рази більшу ефективність очищення.
Удосконалена насадка
Oclean Electric Toothbrush X Ultra має 3 типи насадок Ultra з технологією FlexFit, що забезпечує найкраще та оптимальне очищення міжзубних проміжків та амортизуюче гумове покриття для кращого захисту зубів під час чищення.
Ваш особистий помічник
Голосовий посібник у режимі реального часу. Завдяки інтелектуальному чіпу Oclean зі штучним інтелектом X Ultra збирає інформацію про чищення зубів і надає рекомендації в режимі реального часу, щоб захистити ясна та покращити очищення зубів.
Результати та звіти про чищення зубів
Отримайте миттєвий зворотний зв'язок про результати чищення на інтелектуальному сенсорному екрані, а персоналізовані звіти у програмі Oclean Care+ для смартфонів забезпечать більш професійний підхід до очищення зубів.
Інтерактивне чищення зубів
Інтерактивний сенсорний екран з 5 різними режимами, ексклюзивними режимами та корисним функціоналом робить очищення зубів у рази приємнішим та ефективнішим, також дозволяє підключатися до Apple Health та Apple Weatherkit.
Oclean Care+ App
Спеціальний додаток для смартфонів Oclean Care+ App надає максимальну зручність та організацію планомірного чищення зубів. Вся необхідна інформація та щоденні нагадування для очищення ротової порожнини приходитимуть на ваш смартфон.
Тривалий час автономної роботи
Заряду батареї вистачає на 40 днів роботи (2-хвилинне чищення зубів двічі на день при використанні 3-го рівня інтенсивності в режимі необмеженого очищення). Нагадування про низький заряд батареї показує, коли акумулятор розряджається.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oclean |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 4.5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість пульсацій в хвилину | 84000 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Особливості | Таймер, Індикатор рівня заряду, Датчик тиску, Футляр, Наявність Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Технологія чищення | Звукова |
| Тип | Зубна щітка |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Функції | Щоденне чищення (3D) |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 256 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час безперервної роботи | 40 днів |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора (мА·год): | 1200 |
| Комплектація | Електрична зубна щітка, інструкція, гарантійний талон |
| Ступінь вологозахисту | IPX7 |
| Рівень шуму | 55dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴









