Мультитул Nextool Wing EDC Tool NE20182 Silver
Компактний та універсальний
Представляємо багатофункціональний мультитул візитку від Xiaomi NexTool EDC, який поєднує компактні розміри з багатим функціоналом. Цей доладний ніж легко поміщається у ваш гаманець і завжди готовий прийти на допомогу в різних ситуаціях.
Надійний та захищений від корозії
Мультитул Xiaomi NexTool EDC відрізняється міцністю та надійністю свого виконання, що робить його довговічним та довгостроковим інвестуванням. Крім того, матеріали, що використовуються у його виготовленні, забезпечують захист від корозії, що робить його стійким до пошкоджень за умов повсякденної експлуатації.
Все, що вам потрібно в одному мультитулі
Цей набір інструментів містить все необхідне різноманітних завдань. Включаючи ніж, кілька шестигранних ключів, плоску та хрестову викрутки, 4 види плоскогубців та відкривалку. Він стане ідеальним компаньйоном у повсякденному житті, походах, полюванні, рибалці та велосипедних прогулянках, забезпечуючи вам універсальність та зручність у будь-якій ситуації.
Довіртеся Xiaomi NexTool EDC
Незмінно надійний та універсальний, мультитул стане вашим вірним помічником. Незалежно від того, де ви знаходитесь і що робите, цей багатофункціональний інструмент завжди буде готовий прийти на допомогу та полегшити ваше повсякденне життя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NexTool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 91 г |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Довжина у складеному стані | 8.5 см |
| Кількість інструментів | 7 шт. |
| Конфігурація | Гайковий ключ |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Відкривачка для пляшок, Викрутка, Гайковий ключ |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Мультитул, Інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴



