Машинка для стрижки Enchen Sharp-X Grey
Машинка для стрижки волосся, бороди і бакенбардів
ENCHEN SHARP-X - ваш особистий помічник у стрижці волосся. Легко керована машинка працює на акумуляторі і відрізняється гострими керамічними лезами, завдяки яким легко досягається якісний результат. У комплекті є 4 насадки для створення різнорівневої стрижки.
Гострі леза
Машинка оснащена керамічними лезами з титановим покриттям, які самозагострюються в процесі роботи. Це надійна система для довгої служби пристрою. На корпусі нижче передбачений поворотних механізм для налаштування рівня лез. Крім стрижки волосся на голові, машинкою можна підрівняти бороду і бакенбарди.
Бездротова система роботи
Важлива перевага машинки SHARP-X-можливість експлуатації незалежно від розетки. Пристрій працює до 90 хвилин автономно, що забезпечує свободу дій. Для заряду батареї в комплекті йде універсальний USB-кабель.
Насадки для різної довжини
Набір містить 4 насадки-гребеня для стрижки різної довжини – від 0,8 мм до 12 мм.всі насадки легко кріпляться – розібратися в системі роботи зможе кожен користувач.
Зручність експлуатації
Машинка має легку вагу (всього 300 р.), ергономічну форму і компактність. Завдяки цим перевагам пристрій зручно в експлуатації, зберіганні і транспортуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.15 кг |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 120 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 120 |
| Час роботи від акумулятора | 45 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Ємність акумулятора | 800 мАч |
| Комплектація | Машинка для стриження, Насадки 4 шт., USB-кабель живлення, Гребінець для волосся, Щеточка, Бульбашка з олією, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Потужність, Вт | 4 |
| Розміри | 45 x 45 x 170 мм |
| Швидкість мотора | 7500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴










