Доріжка для ходьби KingSmith WalkingPad S1 WPS1F White
Нескінченні інновації в одній доріжці для ходьби
Доріжка для ходьби KingSmith WalkingPad S11 має оптимізований дизайн. Конструкція виробу виготовлена з композитного матеріалу SMC, що забезпечує спортсменам комфорт, орієнтований на майбутнє.
Складана конструкція
WalkingPad S1 використовує запатентовану технологію складаної платформи сімейного типу. Рухому платформу доріжки можна скласти навпіл на 180 градусів. Завдяки цьому ви зможете зберігати доріжку практично в будь-якому куточку будинку, квартири, офісу. У складеному вигляді вона має розміри 825 x 518 x 136 мм.
Швидкість керування рухами стоп
У нижній частині доріжки для ходьби WalkingPad S1 є інтегрований датчик тиску, який здатний виявляти рух спортсмена в режимі реального часу. Крім того, розумна доріжка здатна регулювати темп на основі персональних даних тренування в діапазоні 0.5-6 км/год. Тобто, щойно ви досягли бажаної швидкості ходьби/бігу, з передньої частини полотна переміщаєтеся в центральну частину, після чого швидкість руху автоматично зафіксується. Щоб уповільнити хід, вам необхідно переміститися ближче до задньої частини доріжки.
Безщітковий двигун блокує шум
WalkingPad S1 обладнана безщітковим двигуном потужністю 1 к.с., який генерує рівень шуму приблизно 45 дБ, що є досить низьким значенням. Більшість людей годинами сидять в офісі та в них немає часу на щоденні вправи. Працюєте ви вдома або спілкуєтеся через відеозв'язок, то все-рівно можете залишатися у формі, регулярно підтримуючи свою спортивну форму.
Два додаткові варіанти керування
WalkingPad S1 обладнана світлодіодним дисплеєм і також може керуватися за допомогою ПДК і через застосунок KS Fit, у якому ви можете персоналізувати план тренувань.
Зносостійка нековзна бігова стрічка
Стрічка доріжки для ходьби WalkingPad S1 виготовлена з м'якого амортизувального матеріалу EVA з високою щільністю й низьким коефіцієнтом тертя. Водночас вона розрахована на максимальне навантаження 100 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина полотна | 120 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Потужність двигуна, л. с | до 1,5 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Механічна |
| Колір | Білий |
| Ширина полотна | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 125 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 1445 |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Доріжка для ходьби, Інструкція, Гарантійний талон |
| Ширина | 518 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 999 ₴










