
Бездротовий маршрутизатор D-Link DIR-1260/RU/R1A AC1200, 1*GE Wan, 4*GE Lan, USB 2.0, 4 антени Black
2 499 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Бездротовий маршрутизатор D-Link DIR-1260/RU/R1A AC1200, 1*GE Wan, 4*GE Lan, USB 2.0, 4 антени Black
Швидке підключення з USB-модемом
D-Link DIR-1260 - це маршрутизатор, який забезпечує моментальний доступ до Інтернету за допомогою вбудованого USB-порту для під'єднання USB-модема. Це гарантує швидке і надійне підключення до Інтернету в будь-який час.
Ефективна бездротова мережа
Маршрутизатор підтримує технологію Multi-user MIMO, яка ефективно розподіляє ресурси для оптимального використання Wi-Fi кількома бездротовими пристроями. Це забезпечує високу швидкість для потокового відтворення мультимедійних контентів, беззатримки ігор і швидкого передавання великих файлів.
Багатопортовий комутатор для розширених можливостей
З вбудованим 4-портовим комутатором, маршрутизатор D-Link DIR-1260 дає змогу під'єднувати до мережі комп'ютери, ігрові консолі та інші Ethernet-пристрої. Це надає додаткові можливості розширення вашої домашньої мережі.
Безпека та зручність бездротового з'єднання
Маршрутизатор забезпечує високий рівень безпеки для бездротової мережі, підтримуючи різні стандарти безпеки (WEP, WPA/WPA2/WPA3), фільтрацію пристроїв за MAC-адресою та використання технологій WPS і WMM. Кнопка для вимкнення/ввімкнення Wi-Fi робить керування мережею ще зручнішим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Китай |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Швидкість з'єднання | 867 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11ac |
| Стандарт з'єднання | 802.11 ac |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 320 г |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Бездротовий маршрутизатор, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴



