Робот-пилосос Dreame D9 Max RLD33GA White
Чи можна не встаючи з дивану вдихнути чистоту у власну оселю, приборкати сухе сміття та вимити підлоги до блиску? Ще й як! З Dreame D9 MAX можна все. Цей топовий бездротовий помічник візьме на себе обтяжливу рутину та зробить все як профі. Тут ви в одному флаконі отримаєте комбінацію вологого та сухого очищення. А результат такого магічного прибирання не змусить себе чекати: нуль плям та розводів, і жодних пропущених зон. Що круто, завдяки розумному датчику пилотягу не загрожує застрягання чи зіткнення з меблями на шляху. А з додатком ви зможете вільно планувати чистоту за графіком, і, звісно, підлаштувати стратегії очищення та цільові зони саме так, як зручно.
2.5 години автономної роботи з батареєю на 5200 м*Аг
Потужне всмоктування до 4000 Па
Контейнер для пилу на 570 мл
Просунута навігація з датчиком LiDAR
4000 Па — вищий пілотаж всмоктування
Пилосос має на озброєнні сучасний безщітковий двигун Nidec та повітропровід з оптимальною конструкцією. І тому генерує високу силу всмоктування та без жодних перепон усуває найскладніший бруд. А щоб ви могли підлаштувати параметри та досягти бездоганної чистоти, тут можна вільно перемикатись між чотирма рівнями всмоктування.
Насадка, яка може все
Каверзний пил ховається в щілинах паркету, а дрібне сміття застрягає глибоко всередині килима? Не біда! Dreame D9 MAX може похизуватися конструктивним апгрейдом основної насадки та V-подібної щітки. Таке оновлення допомагає діставати бруд з високого ворсу та складних рельєфних поверхонь. І що круто — волосся та шерсть не сплутуються довкола валика.
Кращий маршрут з датчиком LiDAR
Робот чудово “бачить” простір навколо себе завдяки вбудованому лазерному датчику LiDAR. Він сканує оточення на 360 градусів і вже після першого сеансу — сам будує карту вашого дому з розташуванням меблів та найменшими деталями. Так-так, Dreame D9 MAX — це розумник, якому достатньо один раз познайомитись з інтер'єром кімнати, аби надалі чітко обходити цільові зони та оминати перешкоди.
Забудьте про пил та сміття
Пиловий шар псує вигляд підлоги та порушує естетику вашої оселі? Dreame D9 MAX вже готовий виконувати місію “чистота” та врятувати ваш дім від сміттєвого хаосу! Не дарма ж він оснащений подовженим основним валиком (16.8 см) та щіткою, що має V-подібний дизайн. Така конструкція краще захоплює дрібне сміття та мікрочастинки пилу, навіть якщо вони осіли вглибині ворсу чи у вузьких виямках підлоги.
Максимум потужності на килимі
Робот-пилосос знає, як зробити прибирання розумнішим. А тому він автоматично вмикає найвищу потужність, коли заїжджає на килимове покриття.
2 функції в одному девайсі
Зручно, коли один помічник закриває одразу дві побутові задачі: вологе та сухе прибирання. Робота оснастили багаторазовими протиральними серветками, які миють поверхню до блиску. З трьома рівнями подачі води Dreame D9 MAX впорається з найстійкішими плямами вже з першого проходу. А ви — можете гнучко регулювати зволоження. Наприклад, так, щоб на кухонній плитці подача води вмикалась на максимум. А на паркеті у вітальні — робот працював із меншим зволоженням.
Очистить площу до 250 м² на одному заряді
Знаєте, що дає акумулятор ємністю 5200 м*Аг, місткий пилозбірний бак на 570 мл та водний резервуар об’ємом 270 мл? Все це — гарантія того, що вам не доведеться відволікатись в процесі на заряджання, доливання води чи витрушування пилозбірника. При цьому сам девайс без підзарядки працюватиме протягом 150 хвилин. А площа, яку він встигне охопити за цей час, — це близько 10 середніх за розміром кімнат.
Керування через смартфон — секрет лайтового прибирання
Dreame D9 MAX — кмітливий пилосос, який розуміє вас з одного дотику. Просто зайдіть у мобільний додаток та оберіть сценарії очищення для кожної кімнати. Так, ви можете запланувати графік прибирання, позначити заборонені місця чи запрограмувати миття підлоги лише для кухні, де немає килимів. А далі — просто насолоджуйтесь приємним відпочинком: всі рутинні клопоти помічник візьме на себе.
Перешкода — не привід зупинятись
Пилосос аналізує простір навколо себе, і якщо на шляху трапляються невисокі перепони — він легко їх подолає. Так, гаджет без проблем заїжджає на ворсисті килими та долає пороги висотою до 2 см.
Прибере, та сам повернеться на базу
Вам не потрібно контролювати роботу помічника на жодному етапі. Адже він самостійно повертається на док-станцію після завершення сеансу. Якщо в ході очищення заряд знизиться до критичного, то він так само вирушить на базу, а як тільки поновить запаси енергії — продовжить прибирати рівно з того місця, на якому зупинився востаннє.
Керуйте голосом
Голосове керування з асистентом Amazon Alexa відкриває нові можливості та спрощує ритуали прибирання. Просто скажіть девайсу, що робити, — і він почне локальне очищення, збере крихти коло дивану чи вимиє підлогу у вітальні до блиску. А якщо інтегрувати робота у систему розумного будинку — це ще більше наблизить побут до рівня “Smart”.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Радіус прибирання | 80 м |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Управління | Мобільний додаток/Wi-Fi |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-Ion 5200 mAh |
| Вага робота-пилососа | 3.7 кг |
| Час заряджання акумулятора | 4 час |
| Час роботи від акумулятора | 150.0 |
| Висота робота-пилососа | 350 мм |
| Глибина робота-пилососа | 96 мм |
| Додаткові особливості | Автоматичне встановлення на заряджання Відновлення прибирання з того ж місця після підзаряджання Регулювання всмоктування Автоматичне регулювання всмоктування на килимі Регулювання подавання води Навігаційні технології: LDS, LIDAR Створення 3D-карти приміщення Прило |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Робот-пилосос із вологим прибиранням Зарядна док-станція Пилозбірник Бокова щітка Інструмент для чищення пристрою Кабель живлення Модуль для вологого прибирання Насадка з мікрофібри для вологого прибирання Інструкція користувача Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм аквафільтра | 0.27 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Площа прибирання | 250 м2 |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип | Робот |
| Тип вихідного фільтра | HEPA (фільтр тонкого очищення) |
| Фільтр тонкого очищення | Да |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴







