
Рюкзак Xiaomi 90 Points Outdoor Sports Backpack 18,6" 21,6L Black
3 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Xiaomi 90 Points Outdoor Sports Backpack 18,6" 21,6L Black
Рюкзак є одним із найважливіших атрибутів активного відпочинку, саме від нього часто залежить якість проведеного на відкритому повітрі часу. Рюкзак 90Points чудово підійде для туристів-початківців і шанувальників природи, а також для студентів і простих міських жителів.
Надійний захист
Лицьова тканина рюкзака має високий ступінь захисту від води, що забезпечує надійний та ефективний захист від дощу та бризок у будь-який час.
Об'єм 21,6 літрів
Завдяки трапецієподібній формі рюкзака вдалося досягти об'єму 21,6 літрів. У нього можна покласти одяг і необхідне приладдя для невеликих подорожей або все, що потрібно для щоденних поїздок містом або навіть для невеликих відряджень. Водночас сам рюкзак важить усього 0,83 кг, що робить його надзвичайно мобільним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 830 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний, Верхній, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 21.6 л |
| Особливості | Жорсткий каркас, Кишеня для ноутбука, Анатомічна конструкція, Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴





