Преміумніж HX Outdoors Survival Knife Movie Hero
Преміумніж високої твердості HX Outdoors Survival Knife Movie Hero з неіржавкої сталі, розроблений і схвалений Добровольчеською армією, для виживання на відкритому повітрі. Виріб має фіксоване лезо, завдяки чому ніж активно використовують у походах. Також цей ніж підійде для застосування на тренуваннях із виживання. Ніж HX Outdoors Survival Knife Movie Hero підійде для будь-яких завдань у похідних і міських умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HX |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 253 г |
| Довжина у складеному стані | 23 см |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 90 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Ніж, чохол, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴





