Портативний масажер Xiaomi Yesoul Massage Gun MG-11 Pink
Компактний та безпечний. Універсальний прилад, який підходить багатьом людям незалежно від їхнього способу життя, ваги чи фізичної активності. Завдяки 3 режимам роботи, ви можете змінювати швидкість обертання приладу та встановлювати саме той, який ідеально підходить вам.
Знімає напругу. Цей тип масажера впливає на фасцію, елемент опорно-рухової системи людини. Він є сполучною тканиною, що обволікає наші органи, судини, нерви і м'язи. Вплив на фасцію дозволяє зняти зайву напругу, позбавитися хворобливих відчуттів, покращити кровообіг і виправити склеювання, які утворюються при малорухливому способі життя.
Висока потужність. Швидкість двигуна 3000 об/хв добре підходить для комфортного масажу без гострих болючих відчуттів. Три швидкісні режими перемикаються однією кнопкою. Через 10 хвилин роботи масажер автоматично вимикається.
Велика комплектація. У комплектації приладу передбачені 4 різні насадки, що відрізняються формою і призначені для різних цілей. Насадки виконані з безпечного харчового силікону та мають стільникову структуру зсередини. Зовнішнє покриття насадок м'якше, що оберігає користувача від випадкових ударів та отримання шкірних пошкоджень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість масажних головок | 4 шт. |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 3 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Область застосування масажера | Спина, Руки, Стегна, Ступні, Плечі, Груди, Ікри, Шия |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Антицелюлітний масаж |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.38 кг |
| Висота | 43 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора (мА/год) | 2400 |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Комплектація | Портативний масажер, інструкція, гарантійний талон |
| Тип роз'єму для заряджання: | Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴


