Саундбар Xiaomi BINNIFA Desktop Computer Bluetooth Speaker Light Black
Саундбар настільний для комп'ютера Xiaomi BINNIFA Play 1D — зручний для використання як настільної смакічної системи. Невеликі розміри дають змогу встановити його під монітором або поруч із ноутбуком, а двоканальний звук потужністю б Вт забезпечує оптимальний рівень гучності.
Два способи під'єднання
Джерело звуку можна під'єднати до саундбара через стандартний вхід AUX або бездротове Bluetooth-приєднання. У колонці використовується модуль Bluetooth версії 5.0.
LED-підсвітка
Для зручності керування гучністю в темряві колесо регулювання має різнобарвне підвіття, яке можна вимкнути за потреби.
Висока якість звучання
Пристрій має два низькочастотні випромінювачі та два повноформатні динаміки. Це дасть змогу насолоджуватися улюбленою музикою у висококласному звучанні.
Вбудований мікрофон
Аудіосистема може бути під'єднана до комп'ютера, ноутбука, смартфона, планшета та будь-якого іншого пристрою. Завдяки вбудованому мікрофону можна з легкістю відповідати на вхідні дзвінки без відлучення та вимкнення колонки
Функційність
Пристрій має роз'єми 3,5 мм і AUX для під'єднання відповідних додаткових аксесуарів. Колонку можна під'єднати до ноутбука не тільки за допомогою бездротового під'єднання. До комплекту входить зарядний кабель для комфортного підзаряджання аудіосистеми
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 70 Гц |
| Потужність | 6 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 64 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-тюнер | Немає |
| Вага | 1.8 |
| Входи | AUX |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Комплектація | Саундбар, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Під'єднання до ПК |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Підтримка відео з USB | Немає |
| З'єднання з програвачем | Бездротовий |
| Тип | Звукова панель (саундбар) |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип підсилювача | Зовнішній |
| Формат акустики | Моно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴




