Робот-пилосос Imilab V1 Smart Robot Vacuum Cleaner CMSDJ707A White
Перший інтелектуальний робот-прибиральник від Imilab з контейнером для пилу в док-станції
Imilab V1 – перший інтелектуальний пилосос Imilab з функцією швабри та додатковим контейнером для пилу об'ємом 3 л, розташованим у док-станції. Робот автоматично спорожняє свій контейнер для пилу, що дозволяє працювати без втручання користувача протягом декількох днів. Завдяки інтелектуальній LDS-навігації, потужності всмоктування 2700 Па, автоматичному спорожненню пилозбірника та картографічної системі AI, IMlLAB V1 робить прибирання будинку розумнішим та простішим, ніж будь-коли!
Надійна система екологічного картування
IMILAB орієнтується та складає карту вашого будинку, використовуючи найсучасніші датчики для пилососу твердих підлог та килимів. Програма дозволяє позначити зони у вашому будинку, до яких робот не повинен заходити. Максимальна висота порогу, через який ІМІЛАБ може пройти під час циклу очищення, становить 0,8” (2 см).
Висока ефективність очищення
Imilab V1 характеризується високою ефективністю та високою потужністю. У режимі максимальної продуктивності потужність всмоктування досягає 2700 Па, видаляючи найстійкіші забруднення. Функція збирання може запускатися та зупинятися автоматично, дозволяючи підлозі висихати відразу після збирання, щоб запобігти ковзанню. Дві обертові бічні щітки призначені для втягування вовни свійських тварин, бруду та сміття з важкодоступних місць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IMILAB |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 240 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм аквафільтра | 0.25 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри робота | |
| Вага робота-пилососа | 3.6 кг |
| Висота робота-пилососа | 98 мм |
| Глибина робота-пилососа | 350 мм |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.25 л |
| Особливості | Регулювання потужності всмоктування, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Функція пам'яті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчики: | датчик перепаду висоти, датчик перешкод |
| Допустима висота порога, мм | 20 |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора (мА/год) | 5200 |
| Комплектація | Робот-пилосос, інструкція, гарантій талон |
| Обладнання та функції | дистанційне керування через Wi-fi, встановлення віртуальних стін |
| Сила всмоктування | 2700 Па |
| Тип покриття | паркет, лінолеум, ламінат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴





