
Зволожувач повітря SmartMi Humidifier CJJSQ01ZM White
5 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зволожувач повітря SmartMi Humidifier CJJSQ01ZM White
Компанія Xiaomi презентувала зволожувач повітря SmartMi Humidifier, що є доповненням до фірмових очисників повітря Air Purifier.
Зволоження та знезараження повітря
До 16 години роботи
Зручне керування зі смартфона
SmartMi Humidifier виконаний у формі циліндричного моноблока білого кольору, 33,6 см заввишки та 20.7 см у діаметрі. Пристрій виконаний у мінімалістичному японському дизайні.
Усередині зволожувача повітря SmartMi Humidifier знаходиться резервуар на 3,5 літра води. Однією заправкою зволожувачу вистачає на 16 годин роботи. На зовнішній поверхні корпусу знаходиться індикатор рівня води, виконаний у вигляді тонкої смужки темного пластику.
Вода в резервуарі знезаражується ультрафіолетовою лампою з холодним катодом (CCL), виготовленою у Японії фірмою Stanley. Ця свічення цієї лампи дозволяє знищити до 98,8% всіх відомих бактерій, завдаючи незворотних ушкоджень бактеріальної ДНК.
Крім цього, всі частини, що стикаються з водою, зроблені з АВS пластику з антибактеріальним покриттям. Завдяки цьому в резервуарі знищуються такі патогенні бактерії, як стафілококи, клепсієли та кишкові палички, а також збудники пневмонії.
Принцип роботи зволожувача повітря SmartMi Humidifier полягає в тому, що вода з основного резервуара, пройшовши знезараження через ультрафіолетову лампу, потрапляє на ультразвуковий резонатор. Резонатор оснащений п'єзоелектричним елементом, який здійснює до сотні коливань за секунду, розбиваючи великі краплі води на дрібний, і перетворюючи їх на туман. Сухе зовнішнє повітря втягується у зволожувач за допомогою вентилятора, і проходячи через завис водяного туману, викидається назовні.
Такий принцип роботи зволожувач повітря SmartMi Humidifier дозволяє підтримувати високу вологість у приміщенні, при цьому працюючи дуже тихо. Зволожувач повітря SmartMi Humidifier оснащений Wi-Fi (2.4 ГГц), завдяки чому управління зволожувачем здійснюється через додаток MIJIA. Зі свого смартфону ви можете налаштувати час роботи, таймер, а також задати рівень вологості у приміщенні. У програмі також відображається рівень води, що залишилася в резервуарі.
Пристрій обладнано спеціальною системою захисту від роботи без води, що дозволяє автоматично переходити в режим очікування, коли вода в резервуарі закінчиться. Коли бак заповнений - на корпусі горять 3 зелені індикатори, у міру витрачання води верхні індикатори гаснуть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм резервуара для води | 3.5 л |
| Споживана потужність | 38 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією |
| Рекомендований об'єм приміщення | 30 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 336 мм |
| Глибина | 207 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Взаємодія зі смартфоном | Да |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зволожувач повітря, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴



