Кавоварка Scishare Capsule Coffee Machine Mini S1201 White
Стильне доповнення вашої кухні
Капсульна кавоварка Xiaomi Scishare Capsule Coffee Machine mini стане справжньою окрасою вашої кухні. Витончена форма, чудове поєднання матового металу і пластика, якісне виконання надають машині преміальний вигляд і дозволяють їй легко вписатися в інтер'єр.
Зручне управління
В управлінні Scishare Capsule Coffee Machine mini розбереться навіть початківець шанувальник кави. Кавоварка володіє інтуїтивно зрозумілим блоком з двох кнопок. Простим натисканням на потрібну кнопку ви зможете приготувати порцію улюбленого напою. Все неймовірно просто.
Почніть Ранок з чашки чудової кави
Кавомашина Scishare Capsule Coffee Machine mini за рекордно короткий термін приготує чашку чудової ароматної кави. Машина враховує ваші побажання і готує саме той напій, про який ви мріяли.
Ідеальна порція одним натисканням
Вибирайте об'єм порції 40 мл або 110 мл, і вже через хвилину Scishare Capsule Coffee Machine mini приготує саме ту каву, про яку ви мріяли. Якщо ви хочете змінити об'єм порції, то простими натисканнями ви зможете приготувати від 25 до 180 мл напою.
Багатство смаку і аромату
Сучасна система заварювання дозволяє витягти максимум смаку з кожної капсули. Підігріта до оптимальної температури вода подається під тиском 19 бар і розкриває насичений і яскравий аромат кави, щоб ви могли насолоджуватися кожним ковтком чудового напою.
Просте обслуговування
Scishare Capsule Coffee Machine mini має бак для води об'ємом 620 мл.такої кількості води вистачить, щоб приготувати кілька чашок чудової кави, тому вам не доведеться часто займатися дозаправкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scishare |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 19 бар |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 0.62 л |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Капсули |
| Тип кавоварки | Капсульна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові функції | |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Кавоварка, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴






