-9%

Поїлка PETKIT Eversweet SOLO SE Smart Pet Drinking Fountain P4103S-W White
2 199 ₴
1 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поїлка PETKIT Eversweet SOLO SE Smart Pet Drinking Fountain P4103S-W White
Свіжа і чиста вода для вашого улюбленця
Ви дбаєте про здоров'я та добробут свого домашнього улюбленця і хочете, щоб він завжди мав доступ до свіжої та чистої води? Тоді вам сподобається поїлка від Petkit — це інноваційний пристрій для автоматичного напування тварин. Вона забезпечить вашому улюбленцю постійний доступ до якісної води, очищеною від домішок і бактерій, а також дасть вам змогу контролювати рівень води та роботу поїлки за допомогою смартфона. З цією нею ви зможете спокійно залишати свого друга одного вдома, не турбуючись про те, що він відчує спрагу.
Потрійна система фільтрації
Ця розумна поїлка має унікальну систему фільтрації, що складається з трьох шарів: шару бавовни, активованого вугілля зі шкаралупи кокосового горіха та іонообмінної смоли. Ці шари ефективно видаляють з води тверді частинки, хлор, важкі метали, органічні речовини та бактерії, роблячи воду м'якою, свіжою і безпечною для вашого вихованця.
Індикатор світла
Поїлка має індикатор світла, який показує вам стан роботи поїлки, а також рівень води в резервуарі. Коли поїлка закінчується водою, індикатор світла починає блимати синім кольором. Так ви не пропустите час для поповнення води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Об`єм | 1.8 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Поїлка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Поїльник, інструкція, гарантійний талон |
| Живлення | 220 В/5 батарейок ААА |
| Сумісність | Android 4.4 і вище, iOS 9.0 і вище Wi-Fi: 2.4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴



