Вакуумний контейнер для корму PETKIT Vacube P580 White
Вакуумний контейнер для зберігання їжі Petkit
Вакуумний контейнер PetKit має герметичну конструкцію, яка продовжує свіжість їжі. Він також використовує інтелектуальну систему контролю тиску, а модульна конструкція полегшує очищення. Крім того, він виготовлений з високоякісних матеріалів, а його об'єм становить 10,4 л.
Свіжа їжа довше
Контейнер PetKit запобігає потраплянню повітря всередину, що допомагає довше зберігати смак і поживні речовини їжі. Виріб оснащений інтелектуальною системою, яка контролює артеріальний тиск 4 рази на день. Якщо він виявляє падіння в ньому, він автоматично компенсує для підтримки стану вакууму.
Зручний для користувача
Користуватися продуктом не буде проблемою - двічі натисніть спеціальну кнопку, щоб видалити повітря зсередини. Потім відкрийте силіконовий клапан і нанесіть їжу за допомогою мірної чашки, що входить до комплекту. Крім того, ємність бака становить 10,4 літра, тому вам не доведеться його заправляти занадто часто.
Продуманий дизайн
Для виготовлення контейнера використовували АБС і меламін, тому ви можете безпечно зберігати в ньому продукти. Крім того, модульна конструкція полегшує очищення продукту. Крім того, модуль може працювати до 60 днів, а його зарядка займає близько 6 годин, полегшить це завдання кабель USB-C, який входить в комплект.
Включено
вакуумний контейнер
мірна чашка для черпання їжі
Кабель USB-C
Продюсер PetKit Ім'я Вакуумно закритий контейнер Колір білий матеріал АБС, меламін Ваги 1,4 кг Ємність 10,4 років Розміри 350 х 180 х 300 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 10 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер для корму |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1кг |
| Місткість | 10 літрів (~ 5.4кг корму) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Вакуумний контейнер для корму, інструкція, гарантійний талон |
| Розміри: | 350 * 180 * 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴




