
Портативна батарея Baseus Bipow Pro Digital Display Fast Charge Power Bank 20000mAh 22.5W PPBD03001 Black
1 799 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Портативна батарея Baseus Bipow Pro Digital Display Fast Charge Power Bank 20000mAh 22.5W PPBD03001 Black
Компактний розмір: Розміщується прямо в руці, легко носити з собою.
Супер-швидка зарядка 22,5 Вт: сумісний з Huawei 5A 22,5 Вт супер швидка зарядка, і QC, PD, SCP, FCP, AFC сертифікований, швидка зарядка для Huawei, Xiaomi, Samsung.
Одночасна зарядка для 3 пристроїв: 3 пристрої заряджаються одночасно, більше не потрібно чекати.
Вхідна швидка заряджання 18 Вт: підтримка PD3.0 18 Вт вхідна потужність, повна зарядка близько 5 ~ 6 годин.
Цей компактний зовнішній портативний акумулятор має безліч систем запобіжників, даючи вашим приладам безпечну зарядку.
Характеристики:
Матеріал: ABS-пластик + Полікарбонат
Тип батареї: полімерна літієва батарея
Місткість батареї: 20000 мАг / 3.7В / 37 Вт * год
Коефіцієнт перетворення енергії: ≥75%
Вхід Type-C: 5V3A; 9V2A
Вихід USB1/USB2: 4.5V/5A; 5V/4.5A; 5V3A; 9V2A; 12V1.5A
Вихід Type-C: 5V3A; 9V2.22A; 12V1.5A
Загальний вихід: 5V/3A
Габарити: 126.7*75.4*32mm
Вага: 340гр
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 340 г |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 126.7 мм |
| Ширина | 75.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна універсальна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴



