
АЗУ Baseus Qualcomm Quick Charge 5 Technology Multi-Port Fast 100W USB+2Type-C+Cable Type-C TZCCZM-0G Black
1 699 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
АЗУ Baseus Qualcomm Quick Charge 5 Technology Multi-Port Fast 100W USB+2Type-C+Cable Type-C TZCCZM-0G Black
Автомобільне ЗУ Baseus Qualcomm Multi-Port Fast Charge 160W (2xType-C+USB) + Кабель Type -C+ Type -C 100W - потужний зарядник для автомобіля, здатний працювати з кількома гаджетами одночасно. Цей зарядний адаптер має роз'єм Type-C з вихідною потужністю 100 Вт, а також Type-C і USB 3.0 по 30 Вт кожен. При цьому він підтримує всі відомі технології високошвидкісного заряджання і має індикатори з'єднання на всіх портах. Завдяки цьому зарядний пристрій здатний заряджати від звичайного автомобільного прикурювача будь-які гаджети, включаючи ноутбуки із підтримкою зарядки від USB Type-C. А як захід безпеки у цього зарядника передбачена потрійна система захисту, чіп E-marker для систем Power Delivery та автоматичне регулювання потужності.
Особливості автомобільного зарядного пристрою
Працює від прикурювача.
Підтримує вхідну напругу від 12 до 24 вольт.
Має два роз'єми USB Type-C (100 Вт та 30 Вт), а також USB 3.0 (30 Вт).
Сумісний із протоколами високошвидкісної зарядки.
Має потрійний захист від навантажень.
Оснащений вбудованим мікрочіпом E-Marker для PD.
Підходить для заряджання будь-яких портативних пристроїв, включаючи ноутбуки.
Поставляється у комплекті з кабелем Type-C toT Type-C із підтримкою потужності до 100 Вт.
Універсальність
Зарядний адаптер Qualcomm Multi-Port Fast Charge від Baseus - чудовий пристрій для автомобіля, який здатний зарядити будь-який гаджет. Цей блок живлення має три роз'єми - Type-C на 100 Вт, Type-C на 30 Вт та USB 3.0 на 30 Вт. При цьому такий потужний зарядник може зарядити будь-який портативний гаджет, у тому числі ноутбук. А автоматичний контроль живлення, сумісний із Power Delivery чіп E-marker і триступінчастий захист у цьому автомобільному БП дозволяють не турбуватися про збереження гаджетів у процесі підзарядки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 77 мм |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 100 |
| Довжина шнура | 1 |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Автомобільний зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Під'єднання пристрою | 2 USB роз'єми |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Ширина | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴





