
АЗУ Baseus Golden Contactor Pro Dual Quick Charger Car 2Type-C 40W CGJP000013 Dark Grey
499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
АЗУ Baseus Golden Contactor Pro Dual Quick Charger Car 2Type-C 40W CGJP000013 Dark Grey
Baseus Car Charger 2xUSB-C Golden Contactor 40W – це автомобільний пристрій для заряджання гаджетів із технологією Quick Charge. Пристрій має 2 USB-входи Type-C. З його допомогою можна швидко заряджати різні аксесуари в автомобілі.
Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений з металу, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень. Також є кругове підсвічування, яке світиться при підключенні та допомагає підключатися до пристрою у темряві.
Для безпеки гаджетів у пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву, перевантаження та перезаряджання.
особливості:
Потужність: 20W+20W Max;
Стандарт швидкого заряджання: Quick Charge;
Кількість USB-портів: 2;
Мінімалістичний та стильний дизайн.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Вихідна напруга | 40 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 26.5 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 26.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Автомобільний зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴




