
АЗУ Baseus Y type dual USB+cigarette lighter extended car charger 3.1 A CCALL-YX01 Black
449 ₴
- В наявності
- Код: 05957
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
АЗУ Baseus Y type dual USB+cigarette lighter extended car charger 3.1 A CCALL-YX01 Black
Автомобільний зарядний пристрій Baseus CCALL-YX01 Black - це сучасний потужний зарядний пристрій в автомобілі. Він здатний одночасно заряджати 4 девайса. Завдяки високим вихідним параметрам можна заряджати потужні пристрої такі як планшет, навігатор, реєстратор і т.д.
Особливості:
Вбудованих 2 USB порта;
Надійна система фіксації в гнізді прикурювача;
Можливість підключення до 4-ох пристроїв;
Швидка зарядка - Quick Charge 3.0;
Захист від перевантажень;
Захист від короткого замикання;
Зарядний пристрій Baseus являється одним з надійніших. В автоматичному режимі регулює силу струму в залежності від потужності приладів. При цьому максимально швидко заряджає ваш гаджет.
Режим швидкої зарядки:
Динамічна зарядка Quick Charge 3.0 дозволяє швидко підлаштуватись під пристрій. Також постійно відстежує заряд вашого пристрою і при необхідності відключає його. При цьому досягається не тільки економія енергії а й виключається перегрів девайса.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 20 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Автомобільний зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴





